ورود به سیستم خرید بلیت
 
 

اگر کاربر جدید هستید اینجا را کلیک کنید

کلمه عبور خود را فراموش کرده ام

اگر پس از ثبت نام، برای شما ایمیل فعال سازی ارسال نشده است برای ارسال مجدد اینجا را کلیک کنید

چاپ بلیت هم قطار(موبایل)/اینترنت
استعلام بلیت خسارتی
راهنمای پیگیری خریدهای ناموفق
مقررات رزرو بلیت اینترنتی

سؤالات متداول
ارتباط با ما

بنام خدا

*به‌نام خدا*

به سامانه فروش اينترنتي بليت شركت حمل و نقل ريلي رجاء خوش آمديد

 

 

پيشنهادات ويژه فروش

قطارهاي صبا و پرديس        زودتر ... ارزان تر

-       شركت حمل و نقل ريلي رجا در راستاي ايجاد و افزايش انگيزه هاي سفر ريلي براي قطارهاي پرديس و صباي تهران- مشهد و بالعكس، در دوره پاييز و زمستان با ظرفيت محدود و اولويت كساني كه زودتر بليت تهيه مي كنند، حداكثر تا ۳۰ % تخفيف در نظر مي گيرد. جهت اطلاع از روزهاي مشمول طرح اينجا را كليك كنيد.

تغييرات برنامه حركت

-با توجه به هماهنگي هاي بعمل آمده از تاريخ حركتي 94/09/02 تا 94/09/18 واگن مخصوص حمل خودرو بصورت يكروز در ميان به قطار مشهد-كرمان-مشهد و از تاريخ حركتي 94/09/01 واگن مخصوص حمل خودرو بصورت چهار روز در ميان به قطار تهران-بندرعباس-تهران اضافه گرديده است. شايان ذكر است براي خريد ميبايست در قسمت رزرو از محل، گزينه سهميه حمل خودرو انتخاب گردد.

-قطارهاي ملاير- مشهد (و بالعكس) و اراك- مشهد (و بالعكس) از ايستگاه قم عبور نمي نمايد.

-       قطارهاي كاشان- مشهد (و بالعكس) و قم- مشهد (و بالعكس) از ايستگاه تهران عبور نمي نمايد.

- جهت خرید بلیت سایر قطارها به سامانه فروش اینترنتی شرکت سفير ريل مراجعه فرمایید.

صدور و چاپ بليت

- براي چاپ بليت نیازي به حضور در آژانس نيست. لطفا با استفاده از گزينه "چاپ بليت" كه در صفحه مشخصات نمايش داده مي شود بليت خود را در كاغذ چاپ نموده و با همان برگه به قطار سوار شويد.

-در صورتي كه در نظر داريد از طريق باجه خدمات مسافرين در ايستگاه ‌راه‌آهن بليت خود را چاپ كنيد، به ازاي چاپ در هر كاغذ A4، مبلغ ده هزار ريال (يك‌هزار تومان) از شما دريافت مي‌شود.

-كليه بليت‌ها بايد بر روي كاغذ A4 دو رو سفيد چاپ شوند. لطفا از چاپ بليت بر روي كاغذهاي آرم‌دار و طرح‌دار جدا خودداري كرده و از مخدوش شدن آن جلوگيري فرماييد.

اطلاعات خريد بليت

-    امكان رزرو بليت با نام و تعرفه تكراري در سامانه‌ي فروش اينترنتي امكان‌پذير نيست.

-    نحوهي دربست كردن كوپه: ابتدا تعداد دقيق مسافرين در قسمت مربوطه وارد شود (تعداد بزرگسال، خردسال و ...) سپس تيك "كوپه دربست" زده شود. بطور مثال يك خانواده متشكل از پدر، مادر و يك فرزند خردسال، تعداد بزرگسال 2 و تعداد خردسال 1 وارد شده سپس براي دربست كوپه تيك "كوپه دربست" زده شود.

-    قطارهاي كمربندي از تهران عبور نميكنند و در تهران توقف ندارند.

-    تا اطلاع ثانوي استرداد بليت از طريق اينترنت امكانپذير نيست. چنانچه قصد استرداد بلیت را داريد، به همراه نسخه چاپي بلیت، به يكي از مراكز فروش بلیت مراجعه فرماييد.

-     كل مدت زمان خريد از زمان ورود به سامانه 30 دقيقه است.