ورود به سیستم خرید بلیت
 
 

اگر کاربر جدید هستید اینجا را کلیک کنید

کلمه عبور خود را فراموش کرده ام

اگر پس از ثبت نام، برای شما ایمیل فعال سازی ارسال نشده است برای ارسال مجدد اینجا را کلیک کنید

چاپ بلیت هم قطار(موبایل)/اینترنت
استعلام بلیت خسارتی
راهنمای پیگیری خریدهای ناموفق
مقررات رزرو بلیت اینترنتی

سؤالات متداول
ارتباط با ما

 

*به‌نام خدا*

 

به سامانه فروش اينترنتي بليت شركت حمل و نقل ريلي رجاء خوش آمديد

 

پيشنهادات ويژه فروش

در راستاي تكريم ياران گرانقدر شركت حمل و نقل ريلي رجاء، اين مجموعه در قالب طرح ستايش و به قيد قرعه، مشاركت شما را ارج مي نهد. جهت اطلاع از اين طرح، اينجا را كليك نمائيد.

تغييرات برنامه حركت

 

با توجه به هماهنگي هاي بعمل آمده از تاريخ حركتي 20/05/94 تا اطلاع ثانوي واگن مخصوص حمل خودرو به قطار اصفهان-مشهد-اصفهان اضافه گرديده است. شايان ذكر است براي خريد ميبايست در قسمت رزرو از محل، گزينه سهميه حمل خودرو انتخاب گردد.

 

 

 

صدور و چاپ بليت

·        با توجه به امكانات و قابليتهاي اضافه شده در نرم افزار فروش بلیت، کلیه بلیت هایی که از طريق اين سامانه خریداري می گردند، براي چاپ نیازي به حضور در آژانس نداشته و مي بايست با استفاده از گزينه چاپ بليت كه در صفحه مشخصات نمايش داده مي شود بليت خود را چاپ نموده و با همان برگه به قطار سوار شوند.

·        درصورت عدم چاپ بليت و مراجعه به راه آهن جهت سوار شدن به قطار، مشمول دريافت نسخه چاپي بليت و پرداخت مبلغ ده هزار ريال (10.000 ريال) جهت هر كاغذ A4  خواهيد شد.

·        در صورت عدم چاپ بليت ،جهت نسخه چاپي فقط در ساعات اداري به ايستگاهها مراجعه فرماييد . در صورت عدم رعايت مورد مذكور و عدم چاپ بليت كليه مسئوليتهاي ناشي از آن به عهده مسافر خواهد بود

·        دقت فرمائيد كليه بليتها مي بايست بر روي كاغذ  A4 دو رو سفيد چاپ گردند. لطفا از چاپ بليت بر روي كاغذهاي آرم دار و طرح دار جدا خودداري فرمائيد.

اطلاعات خريد بليت

كاربران محترم قبل از صدور بليت به نكات مهم ذيل توجه فرماييد:

  • با توجه به اينكه امكان رزرو بليت با نام و تعرفه تكراري در سيستم فروش اينترنتي امكانپذير نمي باشد، در صورتي كه قصد دربست نمودن كوپه را داريد از گزينه دربست كوپه استفاده فرمائيد.
  • هيچ يك از قطار هاي .كمربندي از تهران عبور نمي نمايند.
  • نحوه دربست كردن كوپه: ابتدا تعداد دقيق مسافرين در قسمت مربوطه وارد شود (تعداد بزرگسال، خردسال و ...) سپس تيك كوپه دربست زده شود.

 بطور مثال يك خانواده متشكل از پدر، مادر و يك فرزند خردسال، تعداد بزرگسال 2 و تعداد خردسال 1 وارد شده و سپس براي دربست كوپه تيك كوپه دربست زده شود.

  • تا اطلاع ثانوي ‌استرداد بليت از طريق اينترنت امكانپذير نمي باشد، و چنانچه قصد استرداد بلیت داريد بهمراه نسخه چاپي بلیت به يكي از مراكز فروش بلیت مراجعه فرماييد.
  • كل مدت زمان خريد 30 دقيقه از زمان ورود به سيستم مي باشد.

 

جهت خريد بليت قطارهاي غير از شركت رجاء به آدرس www.safirrail.ir  مراجعه فرمائيد.