ورود به سیستم خرید بلیت
 
 

اگر کاربر جدید هستید اینجا را کلیک کنید

کلمه عبور خود را فراموش کرده ام

اگر پس از ثبت نام، برای شما ایمیل فعال سازی ارسال نشده است برای ارسال مجدد اینجا را کلیک کنید

چاپ بلیت هم قطار(موبایل)/اینترنت
استعلام بلیت خسارتی
راهنمای پیگیری خریدهای ناموفق
مقررات رزرو بلیت اینترنتی

سؤالات متداول
ارتباط با ما

بنام خدا

*به‌نام‌خدا*

به سامانه فروش اينترنتي بليت شركت حمل و نقل ريلي رجاء خوش آمديد

 

**** طرح تخفيفات ويژه تابستان ****

با عنايت به اجراي تخفيفات ويژه تابستان و در راستاي افزايش رضايتمندي مسافران، شركت حمل و نقل ريلي رجاء نسبت به ارائه تخفيفات ويژه اقدام نموده است. جهت اطلاع از اين تغييرات كه به صورت روزانه اعمال خواهد شد،اينجا را كليك نمائيد.

 

*** در راستاي تكريم قشر بزرگان جامعه (افراد بالاي 65 سال) شركت حمل و نقل ريلي رجا نسبت به تهيه و ارائه تخفيفات ويژه در ماه مبارك رمضان در بازه حركتي 08/04/94 الي 22/04/94 جهت تسهيل سفر اين عزيزان اقدام نموده است. در اين راستا ميزان تخفيفات 25 درصد بدون محدوديت سرويس تنها به شرط وجود ظرفيت فروش در سامانه آنلاين درنظر گرفته شده است. شايان ذكر است كه اعمال اين تخفيفات با درج اطلاعات تاريخ تولد در فرآيند خريد بليت و به صورت خودكار صورت مي‌پذيرد.

 

*** با توجه به هماهنگي هاي بعمل آمده قطار تهران - قزوين - تهران ( شماره 456 457 ) از تاريخ 13/04/94 بصورت همه روزه با سازمان ارم بر روي سيستم فروش قرار گرفته است. شايان ذكر است براي خريد بليت اين قطار ميبايست در قسمت رزرو از محل، گزينه بين راهي انتخاب گردد.

 

***** با توجه به امكانات و قابليتهاي‌اضافه شده در نرم افزار فروش بلیت، کلیه بلیت هایی که از طريق اين سامانه خریداري می گردند، براي چاپ نیازي به حضور در آژانس نداشته و مي بايست با استفاده از گزينه‌ چاپ بلیت كه‌ در صفحه مشخصات نمايش‌ داده مي شود بليت خود را چاپ نموده و با همان برگه به قطار سوار شوند.

درصورت عدم چاپ بليت و مراجعه به راه آهن جهت سوار شدن به قطار، مشمول دريافت نسخه چاپي‌ بلیت‌ و پرداخت مبلغ ده هزار ريال (10.000 ريال) جهت هر كاغذ A4 خواهيد شد.

دقت فرمائيد كليه بليتها ميبايست بر روي كاغذ A4 دو رو سفيد چاپ گردند. لطفا از چاپ بلیت برروي‌ كاغذهاي‌ آرم دار و طرح دار جدا‌ خودداري‌ فرمائيد.

 

كاربران محترم قبل از صدور بليت به نكات مهم ذيل توجه فرماييد:

*با توجه به اينكه‌ امكان‌ رزرو بليت با نام و تعرفه تكراري در سيستم‌ فروش اينترنتي‌ امكانپذير‌ نمي‌باشد، در صورتي‌ كه‌ قصد دربست نمودن كوپه را داريد از گزينه دربست كوپه استفاده فرمائيد.

* هيچ يك از قطار هاي .كمربندي از تهران عبور نمي نمايند.

* نحوه دربست كردن‌ كوپه‌: ابتدا تعداد دقيق مسافرين در قسمت مربوطه وارد شود (تعداد بزرگسال، خردسال و ...) سپس تيك‌ كوپه‌ دربست زده شود.

بطور مثال يك‌ خانواده متشكل‌ از پدر، مادر و يك‌ فرزند خردسال، تعداد بزرگسال 2 و تعداد خردسال 1 وارد شده و سپس براي دربست كوپه تيك كوپه دربست زده شود.

 

* تا اطلاع ثانوي‌ ‌استرداد بلیت‌ از طريق‌ اينترنت‌ امكانپذير‌ نمي‌باشد، و چنانچه قصد استرداد بلیت داريد‌ بهمراه‌ نسخه چاپي‌ بلیت به يكي‌ از مراكز‌ فروش بلیت مراجعه فرماييد‌.

* كل‌ مدت زمان خريد‌ 30 دقيقه‌ از زمان ورود به سيستم‌ مي‌باشد.