ورود به سیستم خرید بلیت
 
 

اگر کاربر جدید هستید اینجا را کلیک کنید

کلمه عبور خود را فراموش کرده ام

اگر پس از ثبت نام، برای شما ایمیل فعال سازی ارسال نشده است برای ارسال مجدد اینجا را کلیک کنید

چاپ بلیت هم قطار(موبایل)
پیگیری خریدهای ناموفق
مقررات رزرو بلیت اینترنتی

سؤالات متداول
ارتباط با ما

***به‌نام خدا***
به سامانه فروش اینترنتی بلیت خوش آمدید
 
*** با توجه به تغييرات انجام شده در نرم افزار سيستم فروش از ساعت 14:00 مورخه 22/05/93 تا اطلاع ثانوي داشتن كد ملي و تاريخ تولد در مرحله ثبت اسامي الزامي ميباشد.

***فروش بليت كليه قطارهاي مسافري جهت تاريخ حركت هاي 01/06/93 لغايت 10/07/93 از روز يكشنبه مورخ 26/05/93 ساعت 06:00 صبح انجام خواهد شد.

*** خريد اينترنتي با كليه كارت‌هاي عضو شتاب كه رمز دوم داشته باشند امكان پذير ميباشد.

** با توجه به امكانات و قابليتهاي اضافه شده در نرم افزار فروش بلیت، کلیه بلیت هایی که از طريق اين سامانه خریداري می گردند، براي چاپ نیازي به حضور در آژانس نداشته و مي بايست با استفاده از گزينه چاپ بليت كه در صفحه مشخصات نمايش داده مي شود بليت خود را چاپ نموده و با همان برگه به قطار سوار شوند.
** درصورت عدم چاپ بليت و مراجعه به راه آهن جهت سوار شدن به قطار، مشمول دريافت نسخه چاپي بليت و پرداخت مبلغ ده هزار ريال (10.000 ريال) جهت هر كاغذ A4 خواهيد شد.
** دقت فرمائيد كليه بليتها مي بايست بر روي كاغذ A4 دو رو سفيد چاپ گردند. لطفا از چاپ بليت بر روي كاغذهاي آرم دار و طرح دار جدا خودداري فرمائيد.

** کاربران محترم قبل از صدور بليت به نکات مهم ذيل توجه فرمایند:
*با توجه به اینکه رزرو بلیت با نام و تعرفه تکراری در سیستم فروش اینترنتی امکانپذیر نمی باشد، در صورتی که قصد دربست نمودن کوپه را دارید از گزینه دربست کوپه استفاده فرمائید.
* هیچ یک از قطارهای کمربندی از تهران عبور نمی نمایند.

** نحوه دربست كردن كوپه:
*ابتدا تعداد دقيق مسافرين در قسمت مربوطه وارد شود (تعداد بزرگسال، خردسال و ...) سپس تيك كوپه دربست زده شود.
*بطور مثال يك خانواده متشكل از پدر، مادر و يك فرزند خردسال، تعداد بزرگسال 2 و تعداد خردسال 1 وارد شده و سپس براي دربست كوپه تيك كوپه دربست زده شود.
 
 - تا اطلاع ثانوي ‌استرداد بليت از طريق اينترنت امكانپذير نمي باشد، و چنانچه قصد استرداد بلیت داريد بهمراه نسخه چاپي بلیت به يكي از مراكز فروش بلیت مراجعه فرماييد. 
 - کل مدت زمان خرید 30 دقیقه از زمان ورود به سیستم میباشد.